suspansion | 35 SKİN ART TATTOO

suspansion

suspansion

suspansion

 alsancak da dövme yapan yer-izmirde dövmeci-alsancak da dövmeci--izmirde madical tattoo yapan yer-alsancak dövme stüdyosu- alsancak tattoo stüdyosu-alsancağın en iyi dövmecisi-alsancak  dövme -izmir alsancakda dövmeci tavsiyesi- dövme sanatcısı-alsancak medical dövme-alsancakda  dövmeci tavsiye-alsancakda dövmeci önerisi-izmir de dövmeci-izmir dövme-alsancak da dövme-tattoo selçuk-kervan pasajı tattoo--izmir alsancak dövme stüdyosu-alsancak da dövmeci-izmir alsancak dövmeci-izmir alsancak tattoo stüdyosu-izmir de dövmeci-izmir alsancakda dövmeci önerisi-izmir alsancakda dövmeci tavsiyesi-izmir dövme fiyatları-izmir dövme Instagram-izmir dövme sanatcısı-izmir dövme stüdyoları- dövme stüdyosu- alsancak dövme stüdyosu-izmir kervan pasajı dövmeci-izmir medical dövme-izmir medical tattoo-izmirde madical dövme yapan yer-en iyi dövmeci-izmirde dövmeci önerisi-alsancak tattoo-izmirde tattoo stüdyosu önerisi-izmir tattoo-izmirde tattoo stüdyosu tafsiye-izmirde dövmeci tavsiye-izmir alsancak da dövme yapan yer- izmir alsancak dövme-izmir de dövme yapan yer- 

Yöntem

Süreç çok hassastır  ciddi yaralanmaları önlemek için  genellikle deneyimli bir kişi tarafından dikkatli bir şekilde yapılır; bu uygulama için hazırlık aşaması küçük bir süreçtir   Suspansion vücudu doğru yerleştirilmesi, sayı ve kişinin yerden  kaldırmak için cild delinir metal kancaların büyüklüğü vücuda göre ayarlıdır. Vücut askıya alınmış olduğu konuma bağlı olarak, birden fazla kanca kullanılır bazen omuz, üst kol ve arka yanı sıra, diz etrafında çevresinde bulunmaktadır. Uygun kancayı bulmak yerleştirme temel geometri içerir insan anatomisi ve fizyolojisi , hem de bireyin dayanıklılığını bilmek gerekir. Kanca sayısı çok az ise, askıya alınan bireyin vücudunun  ağırlığını taşıyacak şekilde olmalıdır. her kancanın desteklediği ağırlık miktarı tüm vücuda eşit dağıtılmalıdır. Bir süspansiyon için yapılmış  benzeri makine kullanılır ve kancaya bağlı ip yavaş ve dikkatli bir şekilde yerden kaldırmak için kullanılır - önceden belirlenmiş bir süre için hareketsiz kalalınmalıdır. Ancak, süspansiyon türüne bağlı olarak, hareket özgürlüğü önemli ölçüde olabilir.

Tarih

Tarihsel olarak, suspansion çok eskilere dayanır kabileler tarafından yapılırdı şimdilerde ise modern susupansion olarak kimileri tarafından sahne showları kimileri ise kendi vücudunu cezalandırmak için bu yöntemi kullanır.