Kaş Piercing Delim İzmir | 35 SKİN ART TATTOO

Kaş Piercing Delim İzmir

Kaş Piercing Delim İzmir

Kaş Piercing Delim İzmir

"35skinart tattoo stüdyosu olarak 1993 yılından bu yana İzmir Alsancak semtinde kesintisiz olarak- uygulamalarıyla hizmet vermekteyim.Dövme ve piercing uygulamalarımızı günümüzün şartlarına uygun en kaliteli ürünlerle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve samimi bir ortam içerisinde hizmetlerimizden yararlanmanız için sizleri de bekleriz.

İzmir Kaş Piercing  Yapan

dermal piercing nasıl yapılır


dil piercing nasıl yapılır

İzmir de piercing 35 skin art
alsancak da piercing 35 skinart
Body Piercing: Vücut Delme

                 Piercing Bakımı
   Piercing bakımında işlem bittikten sonra size önerdiğimiz ilaçları düzenli olarak sabah-akşam kullandığınız taktirde hiç bir sorun yaşamazsınınz.İşlem yapılan bölgeye bir gün boyunca su teması olmamalıdır.

              Kaş Piercing Bakımı

Kaş piercing in yapıldıktan sonra ilk 24 saat piercing bölgesine su değmez eczaneden Teramcyn pomat alınırak piercing vücuttan giriş ve çıkış noktalarıa 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.

              Dudak Piercing Bakımı

 Dudak piercingini yaptırdıktan sonra ilk 24 saat piercing bölgesine su değmez eczaneden Teramcyn pomat ve Tantum verde alınarak piercingin vücattan giriş ve çıkış noktalarına 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.Dudak piercinginin iç kısmı için Tantum gargara eczaneden alınıp günde 3 kez piercing olduğu sürece gargara yapılması tavsiye edilir.

              Dil Piercing Bakımı

Dil piercinginin iç ısmı için Tantum gargara eczaneden alınıp günde 3 kez piercing olduğu sürece gargara yapılması tavsiye edilir.Dil piercingi yaptırdıktan sonra ilk 1 hafta mayalı yiyecekler tüketilmemelidir.(süt,çikolata,bira vs.) Dil piercingi olanların bundan sonraki hayatlarında da ağız bakımına özen göstermeleri büyük önem taşımaktadır.

              Burun Piercing Bakımı

Burun piercingini yaptırdıktan sonra 24 saat piercing bölgesine su değmez.Eczaneden Teramcyn pomat  alınarak piercingin vücuttan giriş ve çıkış noktalarına 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.

              Göbek Piercing Bakım
 Göbek piercingi yaptırdıktan sonra ilk 24 saat piercing bölgesine su değmez.Eczaneden Teramcyn pomat  alınarak piercingin vücuttan giriş ve çıkış noktalarına 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.

              İyileşme Süreci

  Seçmiş olduğunuz piercing ve yaptırmış olduğunuz bölge itibariyle iyileşme süreleri aşağıda belirtilmiştir:

Kulak memesi               4-8    hafta
Kulak kıkırdak              2-12   hafta
Kaş                                   2-3    hafta
Dil                                     6-12   hafta
Dudak                              6-12   hafta
Göbek                              4-12   hafta
Bayan göğüs ucu         2-6    hafta
Erkek göğüs ucu          2-4    hafta
Bayan genital bölge    4-6    hafta
Erkek genital bölge     4-6    hafta

dudak piercing nasıl yapılır

Piercing Hakkında Sıkca Sorulan Sorular

Piercing yaptırdım alerji oldu mikrop kaptı iltihap oldu şişti ne yapmalıyım ?

Piercing yaptırdığınızda alerji olduğuna eminseniz derhal çıkarınız, en kısa zamanda doktorunuza ve yetkili kişilere danışınız. 

Piercing nasıl temizlenir sterilize edilir ?

Tam bir sterilizasyon için mutlaka autoclave cihazı kullanılmalıdır.

Piercing nasıl takılır ? Piercing topu nasıl takılır ? Piercing nasıl değiştirilir ?

Piercing modellerinin, değişik şekillerde vidalı veya geçmeli olarak çeşitleri vardır

Tabanca ile burun kulak kıkırdak delmek zararlı mı ?

Kulak tabancası ile delinmesi kesinlikle tavsiye edilmez.

İğne ile piercing acır mı ?

Yaptıranlar değişik tepkiler verebiliyor. Genellikle beklenenden daha az bir acı olarak tarif ediliyor.

göğüs piercing nasıl yapılır

Değişik piercing modelleri nereden bulabilirim ?

Mühim olan öncelikle steril ürünlerin temin edilmesidir. Yukarıda saydığımız şartlara sahip uygulama yapan yerlerden temin edebileceğiniz gibi herhangi bir yerden alıp daha sonra tarafımıza ücretsiz sterilize ettirebilirsiniz. Evde kolonya gibi ürünlerle gerçek sterilizasyon mümkün değildir.

Piercing yatarken uyurken kıyafet değiştirirken bir yere takılır mı derim yırtılır yaralanır mıyım ?

Özellikle yeni yapılmış uygulamalarda özen göstermek gerekmektedir. Gerekirse üzeri steril bandajlarla kapatılmalıdır.

Tabanca ve iğne ile piercing yapmak arasındaki fark nedir ? Hangisi tercih edilmelidir ?

Kulak delme tabancası sadece kulak memesi için kullanılmalıdır. Geri kalan durumlarda steril anjiokat iğne ile delim tercih edilmelidir. Güvenli ve sağlıklı olan yöntem bu şekildedir. 

Kıkırdak deldirmek kulak için zararlı mı ? Duyma işitme kaybı yaşanır mı ?

Kıkırdağa yapılan piercing genellikle daha geç iyileşir. Enfeksiyon kaparsa yakın takibi gerekir. Duyma kaybı gibi bir şikayetle karşılaşılmamıştır.

burun piercing nasıl yapılır

Piercing topunu yuttum bir şey olur mu ? (Dil Piercingi)

Dişinizi kırmamanız sizin için büyük bir şans.Toplarınızı devamlı kontrol etmeliydiniz. Yutulan toplar genellikle doğal yolla dışarı atılır.

Nerede piercing yaptırabilirim ? Piercing yaptırmak için sağlıklı ve steril ortam nerede nasıl olmalı ? Piercing yaptırmak için ideal sağlıklı yer ortam ve koşullar nelerdir ?

Yetkili kişilerce, steril şartlarda, sertifikalı ve steril ürünler kullanılarak, kesinlikle autoclave basınçlı buharla sterilizasyon cihazı bulunan yerlerde yapılmalıdır.  

Metallere karşı alerjim var piercing yaptırsam bir şey olur mu ?

Doktorunuza danışınız.  Bioplast denilen metal olmayan piercinglerde mevcuttur. Ve alerjik durumlarda yakın takip gereklidir.

Titanyum ve çelik piercing arasındaki fark nedir ?

Titanyum genellikle alerjik olmayan bir üründür daha hafiftir ve güvenle kullanılan bir materyaldir. Tıbbi çelik ise çok alerjik olmayan bünyelerde güvenle kullanılabilinir. 

tragus piercing nasıl yapılır

Kaşımı deldirmek istiyorum ama iz kalır mı? Kaşım düşer mi dökülür mü ?

Kaş kasının doğru yerinde deri ve yağ dokusundan geçen piercing genellikle bu tür sıkıntılar yaratmaz. Ender görülen bu durumlarda delim veya delim sonrası dikkatsizlik, ihmal yada kuaförlerde tarak takılması gibi kazalar sonucunda olabilir.

Piercing yaptırdım göbeğimi deldirdim mikrop kaptı iltihap oldu ne yapmalıyım ilaç kullanmalı mıyım hangi ilaçlar iyi gelir ?

Öncelikle doktorunuza başvurmalısınız. En azından piercing yaptırdığınız yetkili kişi size bakım ile ilgili tavsiyelerde bulunacaktır ve belki de takınızı çıkarmak durumunda kalacaksınız. Bunların yaşanmaması için doğru yerde doğru kişi tarafından delim yapılmalı ve iyi bakılmalıdır.

Piercing bakımı nasıl yapılır ?

Piercing uygulandıktan sonra antiseptik sabunla temizlenmelidir daha sonra kurulayıp antibiyotikli pomat ile bakım yapılmalıdır. Herhangi anormal durum anında doktorunuza başvurmalısınız. Piercing yapılan bölge her zaman kuru kalmalı, banyo yapıldıktan sonra özenle temizlenmeli, kurutulmalı ve antibiyotikli pomat ile iyileşene kadar bakım yapılmalıdır. 

İzmir Tünel Piercing  Yapan

Mikrop kapar mıyım ?

Takıların, piercing yapılan yerin ve kişinin steril olması durumunda sizin de delim sonrası bakımınızı eksiksiz yapmanız sonucunda mikrop kapma olasılığınız oldukça düşüktür. Burada en önemli etken autoclave cihazı ve tek kullanımlık delim iğnesidir.

Piercing yaptırmak istiyorum yapılırken acır mı ?

Piercing yapılırken soğutucu veya bazı anestezik pomatlarla kısmen uyuşturularak yapılan uygulama çok büyük bir acı vermese de acıdı diyenlerin yüzdesi çok yüksek değildir.

Kendi kendime dudak delebilir miyim ?

Eğer bu işi profesyonel olarak yapıyorsanız delebilirsiniz. Aksi takdirde kesinlikle bir uzmana gitmelisiniz.

Tabanca ile burun delinir mi ?

Asla kulak memesinden başka bir yerde tavsiye edilmez. Diğer bölgelere hasar verebilir ve mikrop kapma olasılığı yüksektir. Burundaki kılcal damarların zarar görmesi durumda büyük risk oluşturur.

göbek piercing nasıl yapılır

Tabanca ile kıkırdak delinir mi ?

Asla kulak memesinden başka bir yerde tavsiye edilmez. Diğer bölgelere hasar verebilir ve mikrop kapma olasılığı yüksektir.

Piercing nasıl yapılır ve ne ile delinir ?

Kulak memesi için kullanılan tabancalar sadece bu amaç için kullanılmalıdır. Piercing için en yaygın kullanım anjiokat delim iğnesi ile steril delimdir. Uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Piercing sakıncaları nelerdir ?

Steril olmayan ortamlarda yanlış uygulanan takılar enfeksiyona açıktır ve delinecek yerin doğru yer olmaması halinde damarlara veya göbek zarına zarar verebilir.  Yapıldıktan sonra da bakım çok önemlidir.

Piercing nasıl ve ne amaçla yapılır ?

Piercing, günümüzde estetik bir takı olarak uygulanmakta, tarihte ise 5.000 Yıl öncesine dayanan piercing ritüel amaçlarda kullanıldığı gibi asalet simgesi, üretkenlik ve süs gibi çeşitli amaçlarda kullanılır.

İzmir Dil Piercing  Yapan

 Kaş Piercing Nerede Yapılır İzmir Yakınında-Kaş piercing Zararları-Kaş Piercing Delim İzmir-Kaş piercing izi-Kaş Delim İzmir-Kaş Delim İzmir Alsancak-Kaş Piercing Delim İzmir Alsancak-Kas piercing acıyor mu-Kaş Piercing Delim Alsancak-Kaş Piercing Delim Alsancak Kıbrıs Şehitleri-Kaş Piercing Delim Fiyatı İzmir-Kaş Piercing Delim Fiyatı İzmir Alsancak-Kaş Piercing İzmir -Kaş Piercing İzmir Alsancak-Kaş Piercing Alsancak Kıbrıs Şehitleri-Kaş Piercing Fiyatları İzmir -İzmir Kaş Piercing Fiyatları 2023-Kas piercing acıyor mu-Kaş Piercing Fiyatları İzmir Alsancak-Kaş Piercing Deldirme İzmir -Kaş Piercing Deldirme İzmir Alsancak-Kaş Piercing Deldirme Fiyatları İzmir -Kaş Piercing Deldirme Fiyatları İzmir Alsancak-İzmir Kaş Piercing -Alsancak Kaş Piercing -İzmir Kaş Piercing Yapan -Alsancak Kaş Piercing Yapan -İzmir Kaş Piercing Yapan Yer-Kaş piercing bakımı-Alsancak Kaş Piercing Yapan Yer-Kaş piercing dikkat edilmesi Gerekenler-İzmir Kaş Piercing Deldirme -Alsancak Kaş Piercing Deldirme - gibi sorularınıza sıkça sorulan sorular bölümunden ulaşa bilirsiniz.

 Selçuk Akpınar-05326272336-35Skinart İzmir Alsancak Tattoo Piercing-Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1443 Sokak Kervan Pasajı D:No: 5/29, 35220 Konak/İzmir-Türkiye-Yılların verdiği tecrübe ve samimi bir ortam içerisinde hizmetlerimizden yararlanmanız için sizleri de bekleriz.

Telefon
WhatsApp