Arzu Kara | 35 SKİN ART TATTOO SELÇUK AKPINAR

Arzu Kara

Arzu Kara

Arzu Kara

Arzu KARA

Rastaya merakım kendimi rastalı görme isteğimle başladı diyebiliriz. Biraz araştırdıktan sonra Uşak’ta hem dövme hem rasta yapan bir stüdyoya gittim ve artık rastalıydım. Aldığım olumlu tepkiler ve övgüler sonunda biraz da rastalarımın bakımını yapmaya çalıştıkça daha da haşır neşir olmaya başladım rastayla. Yakın çevremin benimde rastam olsun istekleri üzerine onları da rastalamaya başladım ve bu artık benim için iş haline gelmeye başladı. 

Okuldan arta kalan zamanlarda stüdyoya gidiyordum orada hem rasta yapıp hem de okuduğum bölümden dolayı çizim yeteneğimin olmasıyla yapılacak dövmelerin tasarımlarına yardım ediyordum. Böylece dövmenin hem tasarım kısmında bulunup hem de izleme fırsatım oluyordu. Derken artık minimal dövmelerle küçük çalışmalar yapmaya başladım. Bir sonraki durağım İzmir’di. İzmire taşındım. İzmir de Sabri abinin yanında tattoo center da çalışmaya  başladım. Uzun bir süre yanında çalıştıktan sonra piercing yapmayı öğrenmek için bir sonraki durağım alsancakta bulunan last mohikan tattoo stüdyosuydu. Orada aldığım piercing eğitiminden sonra artık skin art tattoodayım

35 Skinart tattoo ismiyle  1993 yılından bu yana izmir Alsancak semtinde kesintisiz bir şekilde hizmetinizdeyiz .çalışmalarımızın güncel  takibi ve sizlerde oluşacak sorulara daha hızlı bir şekilde  bilgi verebilmemiz için irtibat adreslerimiz.

Skin Art Tattoo

Alsancak/İZMİR

Arzu KARA. Whatsapp: 0 505 0672097

Bizi Takip Edin...

https://www.instagram.com/35.skinart/

https://35skinarttattoo.com/

https://www.facebook.com/35.skinart/

https://www.youtube.com/channel/UC6nkGS62nArEcFw4k_UZmlQ/featured

Arzu KARA minimal dövme çalışmaları

Never Give Up


izmir dövme

alsancak dövme

İzmir Dövmeci Önerisi

İzmir'de Dövmeci Önerisi

İzmir'de Dövmeci Tavsiye

İzmir'de En İyi Dövmeci

Alsancak Dövmeci Önerisi

Alsancak'da Dövmeci Tavsiye

Alsancak'da En İyi Dövmeci

Dövme Fiyatları İzmir

İzmir Minimal Dövme


Dövme Fiyatları Alsancak

Alsancakta Dövmeci

Alsancakta Dövmeciler

Kıbrıs Şehitleri Dövmeci

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Dövmecileri

dövme yapıldıktan sonra nelere dikkat edilmeli-dövmeye kaç gün su değmez-dövme yaptırdıktan sonra güneşe çıkılır mı-renkli dövme solar mı-dövmeden kaç gün sonra denize girilir-dövmeye kaç gün krem sürülür-dövme yaptırdıktan sonra streç ne zaman çıkarılır-dövme yaptıktan sonra banyo-dövme yaptırdıktan sonra hangi kremler sürülür-terlemek dövmeye zarar verir mi-dövme yaptırdıktan sonra spor-uyurken dövme nasıl korunur-dövme yaptırdıktan sonra güneşe çıkılır mı--dövmenin iyileştiğini nasıl anlarız-dövmenin rengi ne zaman oturur-dövme rengi neden Solar-dövme neden kabuk olur-siyah dövmenin üzerine renkli dövme olur mu  gibi sorularınızı sıkça sorulan sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.


Dövme(Tattoo) İçin İdeal Bakım Ve Koruma Yöntemleri

Her dövme sanatçısının söylediği, fakat söyleyiş tarzı ve tavsiye ettiği materyallerin farklılığından kaynaklanan bir karışıklık var gibi görünüyor. Ancak konu sizin sağlığınız olduğu için;iyi araştırıp dövme yaptıracağınız sanatçıya doğru soruları sorarsanız,yeni yaptırdığınız veya yaptıracağınız dövmenize,en ideal bakım ve koruma yöntemlerini öğrenip uygulayabilrisiniz.

Dövme Bakımı,

Yapılan işlem her ne olursa olsun,mutlaka uymanız gereken bir takım kurallar ve dikkatli olmanız gereken noktalar vardır.Bunlardan herhangi birinin atlanması veya göz ardı edilmesi;sağlığınız açısından önemli sorunlar çıkatabilir.Sağlınızı riske etmemek icin,dövme veya piercing yaptırğımız uzman kişilerin;verdiği bakım prosedürünü uygulamak yapılacak en akıllıca iştir.

Dövme yapıldıktan sonra göz ardı Edilmemesi Gereken Noktalar

Yapılan bölge ve modelin büyüklüğüne göre bakım;dövmeyi yaptıran kişiye göre değişir.Fakat bunun dışında standart olmuş ve göz ardı edilmemesi gereken,bakım kuralları aşşağıda verilmiştir.

Dövme yapıldıktan sonra uyğuladığımız bandajı 2 saat sonra çıkarınız.

Belirlenen sürece(ortalama 10 ila 15 gün arası ), tavsiye edilen kremin, her gün en az 4 kere dövme yapılmış bölgeye masaj yapılarak yedirilmesi gerekir. Miktar olarak ise; derinize parlaklık verecek kadar kullanılması tavsiye edilir.

Dövme yapıldıktan sonra ; takip eden en az 2 hafta boyunca deniz,göl,havuz gibi bakteri ve mikrop ihtiva etmesi mümkün yerlerde yüzülmemelidir.

Ortalama 1 ay boyunca duş alırken dövmenin olduğu bölgeye kese ya da lif benzeri şeylerle müdahale etmeyiniz.Duş alırken su,sabun,vücut şampuanı vb. şeyler dövmenizin üzerine gelebilir ancak dövmeli bölgeye asla hiçbir şekilde tahriş edici hareketler uygulamayınız.

Dövmeniz iyileşme sırasında kaşınca bile kaşımaması ve kabuklarını kopartmamaya özen gösteriniz(ortalama 10 gün boyunca vücunuzda vücudunzda kullandığınız nemlendirici ve benzeri kremleri dövmenizin üzerine sürmeyiniz!

Dövmenizi hep canlı ve parlak görmek istiyorsanız güneş ve solarium'un zaralı ışınlardan korumanız şarttır. Bunun için güneşlenirken her zaman mutlaka koruma faktörü yüksek güneş kremini dövmenizin olduğu bölgeye sürülmesi şarttır. Aksi halde seneler geçtikçe dövmeniz ilk etkisini yitirecektir.Solarium için size önerilecek koruma kremlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

SKİN ART TATTOO & PİERCİNG STUDİO

Arzu KARA RASTA çalışmaları

Arzu Kara RASTA BAKIM Çalışması


İzmir de piercing 35 skin art
alsancak da piercing 35 skinart
Body Piercing: Vücut Delme

                 Piercing Bakımı
   Piercing bakımında işlem bittikten sonra size önerdiğimiz ilaçları düzenli olarak sabah-akşam kullandığınız taktirde hiç bir sorun yaşamazsınınz.İşlem yapılan bölgeye bir gün boyunca su teması olmamalıdır.

              Kaş Piercing Bakımı

Kaş piercing in yapıldıktan sonra ilk 24 saat piercing bölgesine su değmez eczaneden Teramcyn pomat alınırak piercing vücuttan giriş ve çıkış noktalarıa 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.

              Dudak Piercing Bakımı

 Dudak piercingini yaptırdıktan sonra ilk 24 saat piercing bölgesine su değmez eczaneden Teramcyn pomat ve Tantum verde alınarak piercingin vücattan giriş ve çıkış noktalarına 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.Dudak piercinginin iç kısmı için Tantum gargara eczaneden alınıp günde 3 kez piercing olduğu sürece gargara yapılması tavsiye edilir.

              Dil Piercing Bakımı

Dil piercinginin iç ısmı için Tantum gargara eczaneden alınıp günde 3 kez piercing olduğu sürece gargara yapılması tavsiye edilir.Dil piercingi yaptırdıktan sonra ilk 1 hafta mayalı yiyecekler tüketilmemelidir.(süt,çikolata,bira vs.) Dil piercingi olanların bundan sonraki hayatlarında da ağız bakımına özen göstermeleri büyük önem taşımaktadır.

              Burun Piercing Bakımı

Burun piercingini yaptırdıktan sonra 24 saat piercing bölgesine su değmez.Eczaneden Teramcyn pomat  alınarak piercingin vücuttan giriş ve çıkış noktalarına 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.

              Göbek Piercing Bakım
 Göbek piercingi yaptırdıktan sonra ilk 24 saat piercing bölgesine su değmez.Eczaneden Teramcyn pomat  alınarak piercingin vücuttan giriş ve çıkış noktalarına 1 hafta boyunca sürülür.Sürme işlemi kulak temizleme çubuğu ile yapılır.

              İyileşme Süreci

  Seçmiş olduğunuz piercing ve yaptırmış olduğunuz bölge itibariyle iyileşme süreleri aşağıda belirtilmiştir:

Kulak memesi               4-8    hafta
Kulak kıkırdak              2-12   hafta
Kaş                                   2-3    hafta
Dil                                     6-12   hafta
Dudak                              6-12   hafta
Göbek                              4-12   hafta
Bayan göğüs ucu         2-6    hafta
Erkek göğüs ucu          2-4    hafta
Bayan genital bölge    4-6    hafta
Erkek genital bölge     4-6    hafta


Tragus Piercing Uygulama

Kaş Piercing Uygulama Videosu

Göğüs Piercing Uygulama

Göbek Piercing Uygulama

Dudak Piercing Uygulama

Dil Piercing Uygulama Videosu

Burun Piercing Uygulama Videosu

Dermal Bel Piercing Uygulama

tünel piercing nasıl yapılırTelefon
WhatsApp